5 € 20 TL
10 € 34 TL
15 € 50 TL
50 € 165 TL
100 € 315 TL
250 € 775 TL

12 Tem 2014

Ukash kart kullanımı

Posted by Türkiye  |  at  Cumartesi, Temmuz 12, 2014 No comments

ukash kart kullanımı
Ukash Kart Kullanımı
Ukash kartın İngiltere merkezli bir ön ödeme firması olduğunu daha önceki konularımızda da ziyaretçilerimize aktarmıştık. 19 haneli dijital PİN kodu ile desteklenen kart, bayiliklerinden satın alınırken herhangi bir bilgiye gerek duymamaktadır. Ukash kartta dikkat edilmesi gereken bazı hususlardan da söz etmek gerekiyor. ukash kart, son kullanım süresi 1 yıl olan bir ödeme kartıdır. Yani satın alınan ön ödeme kartını aldığınız günden itibaren 1 yıl içerisinde kullanmanız gerekiyor. Yine dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de ukash kart satın alırken ihtiyacınıza göre satın almanızdır. Başında da söylediğimiz gibi tek seferlik kullanım hakkına sahip olan ukash kart, ikinci bir defa kullanım hakkı sunmamaktadır. Bu da alacağınız kartın tamamını kullanmak zorunda olduğunuzu ifade etmektedir.


Alışveriş dünyasında dilediğiniz gibi ürün satın almanızı kolaylaştıran ukash kart ile daha keyifli alışveriş yapma şansını elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızın internet sitesini ziyaret ederek ihtiyacınız kadar ukash kart satın almanız olacaktır.   
Ukash kart çözümleri ile en iyisini sizlere sunduğumuz firmamızda, beklediğinizden çok daha fazla ayrıcalık ve özellikleri yakalayabilirsiniz. 
Ukash kart indirimleri, ukash kart güvenliği ve daha fazlasını sizlere en kaliteli şekilde sunarak güvenliğinize dair aklınıza soru işareti bırakmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebileceğiniz sitemizi ziyaret etmeden alışverişe çıkmyayın.

UkashKartAlTr.Com

1,5 Yıllık Kaliteli Hizmet Veren Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş Alt Bayisidir. Uygun fiyata güvenilir Ukash Kart satın almak isteyenlerin adresi

Bizi Takip Edin

Mail Adresinizi Giriniz Ukash Hakkında Bilgi ALınız

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

0 yorum:

Ukash Kart Bozdurma Ve Satın Alma Platformuna Şikayetlerinizi ve Memnuniyetinizi Bildirmeniz Rica Olunur Orion A.ş Ailesi
Gmail hesabınıza giriş yaparak yorum yapabilirsiniz üye olmadan ukash kart hakkında yorum yapabilmek için anonim seçmeniz gerekmektedir.
www.ukashkartaltr.com
Orion Ön Ödemeli Kartlart Sistemleri A.Ş

Ukash Kart. UkashKartAlTr.Com Tüm Hakları Saklıdır Ukash.
back to top