5 € 20 TL
10 € 34 TL
15 € 50 TL
50 € 165 TL
100 € 315 TL
250 € 775 TL

15 Ara 2013

Ukash Nasıl Çalışır?

Posted by Türkiye  |  at  Pazar, Aralık 15, 2013 1 comment

Günümüzde adını sanal alışveriş dünyasında çok fazlasıyla duyurmaya başlayan ukash sistemi hakkında detaylı bilgi almak aslında çok kolaydır. Yaygın olan internet sitelerinden ukash nasıl çalışır, ukash güvenli midir? Gibi sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz.Yine de bu makalemizde ukash sisteminin nasıl çalıştığından kısaca söz etmeye çalışacağız. Ukash kart yapı olarak kontör kartlarına benzemektedir.


Üzerinde her karta özel bir pin kodu desteği ve bir pin kodunun başka bir kartta kullanılmaması gibi özellikleri barındıran bir alışveriş kartıdır. Kullanım sırasında bilgilerin paylaşılmasına müsaade etmeyen ukash kart, alışveriş sonrasında kendini otomatik olarak bloke eder. Yine bu özelliğini de herhangi bir operatörün kontör yükleme kartını benzetebilirsiniz.

Alışverişlerde daha güvenli para akışını sağlaması amacıyla belli limitlerde satılan ukash kartlar alışveriş yapmak oldukça basittir. Geçerli olan her sitede ukash pin kodu bölümünden size özel kodu girerek alışverişte çekilmesi gereken miktarın çekilmesini sağlayabilirsiniz. Özellik olarak kullanıcı açısından pozitif yönde çok fazla imkan sunan ukash kart ile alışveriş yapmak oldukça basittir. Ülkemizde de yaygın bayilikleri ve İnternet şubeleri olan ukashı tedarik etme noktasında herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Sürekli olarak aktif olan İnternet sitelerinden dilediğiniz zaman ukash kart temin edebilirsiniz. Çalışması ve kullanımı oldukça basit olan para kartları sayesinde kredi kartınızla alışveriş yapmaktan kurtulabilir, güvenliğiniz açısından daha sağlıklı alışveriş yapma imkanını elde edebilirsiniz.

UkashKartAlTr.Com

1,5 Yıllık Kaliteli Hizmet Veren Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş Alt Bayisidir. Uygun fiyata güvenilir Ukash Kart satın almak isteyenlerin adresi

Bizi Takip Edin

Mail Adresinizi Giriniz Ukash Hakkında Bilgi ALınız

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

1 yorum:

  1. 19 haneli ukash kodunun nasıl çalıştığını öğrenebildim sonunda ilginize hayranım çok teşekkürler.

    YanıtlaSil

Ukash Kart Bozdurma Ve Satın Alma Platformuna Şikayetlerinizi ve Memnuniyetinizi Bildirmeniz Rica Olunur Orion A.ş Ailesi
Gmail hesabınıza giriş yaparak yorum yapabilirsiniz üye olmadan ukash kart hakkında yorum yapabilmek için anonim seçmeniz gerekmektedir.
www.ukashkartaltr.com
Orion Ön Ödemeli Kartlart Sistemleri A.Ş

Ukash Kart. UkashKartAlTr.Com Tüm Hakları Saklıdır Ukash.
back to top