5 € 20 TL
10 € 34 TL
15 € 50 TL
50 € 165 TL
100 € 315 TL
250 € 775 TL

4 Eyl 2013

20 Euro Ukash Kart

Posted by Türkiye  |  at  Çarşamba, Eylül 04, 2013 3 comments

20 euro ukash kart alOrion ön ödemeli A.Ş olarak 20 euro değerinde ukash kodumuz mevcuttur.20 euro değerinden ukash pin kodunuzu satın almak için sağ alt köşeden canlı destek sayfamız bağlanarak 7/24 bizlerden 20 euro kod satın alabilirsiniz.

20 euro ukash pin kodunu 64 TL yerine bizlerden 60 TL'Ye anında sms olarak cep telefonunuzda bulabilirsiniz
.20 Euro ukash kart satışı yapan Resmi ukash kart sitesi www.ukashkartaltr.com'dur herhangi ukash kart satış sitelerinde 20 euro değerinde kod bulamazsınız. Bizlere Skype adresimizdende ulaşabilirsiniz.

Ukash pin kodu satışlarımız her geçen dakika artmaktadır bunun en büyük nedenlerinden biride müşteri memnuniyetimizdir.Bizden kod alan her müşterimiz bizi tekrardan seçmektedirler.Güvenilir ukash kart satış yapmaktayız yoğun olduğumuzdan dolayı müşterilerimizi sadece 2 dakika canlı destek müşterilerimizi beklete biliyoruz.Bundan dolayıda siz değerli orion müşterinden özür diliyoruz.

Hızlı Ukash Satın Al

UkashKartAlTr.Com

1,5 Yıllık Kaliteli Hizmet Veren Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş Alt Bayisidir. Uygun fiyata güvenilir Ukash Kart satın almak isteyenlerin adresi

Bizi Takip Edin

Mail Adresinizi Giriniz Ukash Hakkında Bilgi ALınız

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

3 yorum:

  1. Harika işte bu çoook iyi oldu.Teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. 20 euro ukash ara kart sattığınızdan dolayı teşekkürler

    YanıtlaSil

Ukash Kart Bozdurma Ve Satın Alma Platformuna Şikayetlerinizi ve Memnuniyetinizi Bildirmeniz Rica Olunur Orion A.ş Ailesi
Gmail hesabınıza giriş yaparak yorum yapabilirsiniz üye olmadan ukash kart hakkında yorum yapabilmek için anonim seçmeniz gerekmektedir.
www.ukashkartaltr.com
Orion Ön Ödemeli Kartlart Sistemleri A.Ş

Ukash Kart. UkashKartAlTr.Com Tüm Hakları Saklıdır Ukash.
back to top