5 € 20 TL
10 € 34 TL
15 € 50 TL
50 € 165 TL
100 € 315 TL
250 € 775 TL

22 Ağu 2013

Ukash Bozdurma

Posted by Türkiye  |  at  Perşembe, Ağustos 22, 2013 6 comments

ukash kart bozdurma Ukash Kartınızı bozdurmak istiyorsanız, seçebileceğiniz birçok seçenek vardır.En çok tercih edilen seçenek ise alışverişin gerçekleştiği sitede ücretin kişisel hesaba aktarılması yöntemidir.Yani Ukash Kartınız ile bir siteden alışveriş yaptınız veya belli bir miktarda ukash kart limitiniz kaldı ya da

  Ukash Kartınız ile yaptığınız bir yatırımdan kâr yaptınız , Bu kazancı nakit paraya çevirip kişisel hesabınıza transfer ettirmek için alışveriş yaptığınız siteden talepte bulunabilirsiniz.

Bu yöntem ile alışveriş yaptığınız siteye hesap bilgilerinizi verirsiniz ve Ukash Kartınızın içindeki Euro bazındaki Bayiye yi Türk lirasına çevirip belli bir miktarda komisyon alarak hesabınıza transfer edilecektir.Bir diğer Ukash Kart Bozdurma seçeneği ise,  kullanım amacıyla bu kartın alındığı firmadan yapılmaktadır.

Kart temin edildikten  sonra herhangi bir sitede kullanılmak üzere işleme koyulur. Kart limiti bitmediği zaman içinde kalan miktar kartı satın aldığınız firma tarafından bozdurulabilir.Ukash Bozdurmak için güvenilir adres www.ukashkartaltr.com

          Yani ; herhangi bir firmadan ukash kartınızı aldınız ve kartın limitinden birazını harcadınız , örneğin skype kontör aldınız. ancak içinde halen bir miktar bakiye kaldıysa sizde bunu nakit olarak geri almak istiyorsanız kartınızı bozdurmanız gerekecektir.

       Ukash kartınızı satın aldığınız firmayla irtibata geçip bozdurma talebinde bulunabilirsiniz , yine bu yöntem ilede belirli bir miktarda komisyon ücreti kesilecektir. Komisyon ücreti aslında çok ufak rakamlardır.  Bu sayede ukash kartınızı bozdurmuş ve içindeki  Euro bazındaki bakiyeyi Türk lirası ve nakit olarak geri almış olursunuz.

Yasal ve güvenilir ukash kart bozum adresi ukashkartaltr.com sağ alt taraf'tan canlı destek aracılığı ile 7/24 bizimle iletişime gecebilirsiniz Anında ukash al.

UkashKartAlTr.Com

1,5 Yıllık Kaliteli Hizmet Veren Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş Alt Bayisidir. Uygun fiyata güvenilir Ukash Kart satın almak isteyenlerin adresi

Bizi Takip Edin

Mail Adresinizi Giriniz Ukash Hakkında Bilgi ALınız

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

6 yorum:

 1. Mehmet Nuri Acar25 Ağustos 2013 11:41

  Ben bu siteden ukash satın satın alıyorum ve bu yazımı okuyan arkadaşlar'da önerim şudur sizlerde ukash satın aldığınız sitelerde ukash kartınızı bozdurun.

  YanıtlaSil
 2. bu siteden ukash bozumu yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım herkese öneririm iyi günler

  YanıtlaSil
 3. İsmail Çalışır28 Eylül 2013 03:36

  yüksek kur ile ukash bozum için sürekli sizlerle iletişime geçiyorum sürekli ukash bozum yapanlara daha yüksek kurdan bozum yapabilirmisiniz?

  YanıtlaSil
 4. İdris KARTAL4 Ekim 2013 15:52

  552 euro bozum yaptım yüksek kurdan bozdular herkese öneririm arkadaşlar.

  YanıtlaSil
 5. UkashKartAlTR4 Ekim 2013 18:11

  Bizi önerdiğiniz için teşekkür ederiz.Uygun fiyata yüksek kur ile bozdurma yapmaktayız

  YanıtlaSil
 6. ukash nasıl bozulur diye öğrenmeye geldim canlı destek'teki arkadaş yeterince ilgilendi benimle nasıl bozum yapacağımı öğrendim teşekkürler.

  YanıtlaSil

Ukash Kart Bozdurma Ve Satın Alma Platformuna Şikayetlerinizi ve Memnuniyetinizi Bildirmeniz Rica Olunur Orion A.ş Ailesi
Gmail hesabınıza giriş yaparak yorum yapabilirsiniz üye olmadan ukash kart hakkında yorum yapabilmek için anonim seçmeniz gerekmektedir.
www.ukashkartaltr.com
Orion Ön Ödemeli Kartlart Sistemleri A.Ş

Ukash Kart. UkashKartAlTr.Com Tüm Hakları Saklıdır Ukash.
back to top