5 € 20 TL
10 € 34 TL
15 € 50 TL
50 € 165 TL
100 € 315 TL
250 € 775 TL

15 Ağu 2013

Aldığımız ukash kodu hangi sitelerde kullanabilirim?

Posted by ukash kart  |  at  Perşembe, Ağustos 15, 2013 1 comment

Silkroad skype farm wille ukash pinİnternet üzerinden aldığınız ukash pin kodunu 19 haneli bu kodu çoğu sektörel alanda kullanabilirsiniz.Genel itibariyle alışveriş sitelerinde ukash pin kodu ile güvenilir alışveriş yapabiliyorsunuz bunun yanında genç kısım genelde bu 19 haneli kodları online oyunlarda kullanmaktadır. knight online ukash veya metin 2 için ukash pin kodu almaktalar.

SilkRoad: SilkRoad yine online oyunlar arasın çok oynanan çoklu oyuncu oynanan bir oyundur.Knight  onlinedeki gibi dört meslek yerine buradada 3 meslek sunmakta silkroad bunlar ticaret , avcı ve hırsızlıktır.
çokluoyuncu

çokluoyuncu

ukash kart güven          Ukash pin kodunu facebook uygulamaları içinde alabilirsiniz.Facebook ödeme seçeneklerine bakacak olursanız Ukash logosunu orada görecek olursunuz. Ukash Kart Facebook bu makaleden ukash kart facebook ile ilişkisine bakabilirsiniz. Dünyanın en büyük sosyal medya sitesi olan facebook ödeme seçeneklerine ukash pin koyduğuna göre burdan bile anlayabileceğim birşey var Ukash Kart Kesinlikle Güvenilir bir sistemdir.

Aşağıda gördüğünüz tüm alanlarda ukash pin kodunu rahatlıkla güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

ukash pin kullanım alanları 

Ukash Kart Kulanım alanları- Ukash pin kodunu kullanacağınız alanlar
  •  auracall ukash pin 
  • İvacy 
  • Mobytop
  • Mobilitypass
  • Rapidshare
  • Skype

UkashKartAlTr.Com

1,5 Yıllık Kaliteli Hizmet Veren Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş Alt Bayisidir. Uygun fiyata güvenilir Ukash Kart satın almak isteyenlerin adresi

Bizi Takip Edin

Mail Adresinizi Giriniz Ukash Hakkında Bilgi ALınız

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

1 yorum:

  1. büyük alışveriş sitelerinde domain host sitelerinde geçiyor ya çok rahat birşey

    YanıtlaSil

Ukash Kart Bozdurma Ve Satın Alma Platformuna Şikayetlerinizi ve Memnuniyetinizi Bildirmeniz Rica Olunur Orion A.ş Ailesi
Gmail hesabınıza giriş yaparak yorum yapabilirsiniz üye olmadan ukash kart hakkında yorum yapabilmek için anonim seçmeniz gerekmektedir.
www.ukashkartaltr.com
Orion Ön Ödemeli Kartlart Sistemleri A.Ş

Ukash Kart. UkashKartAlTr.Com Tüm Hakları Saklıdır Ukash.
back to top