5 € 20 TL
10 € 34 TL
15 € 50 TL
50 € 165 TL
100 € 315 TL
250 € 775 TL

22 Tem 2013

Ukash Kart Fiyatları

Posted by Türkiye  |  at  Pazartesi, Temmuz 22, 2013 1 comment

Ukash Kart Fiyatları
Ukash Kart Fiyatları
Ukash Kart Sektörünün fazla bilinmemesi ,  Ukash Kart Fiyatları arasındaki artış ve azalışa birçok neden olabilmektedir. Ancak uluslararası otoriter sistemlerde normal seviyede tutulan ukash fiyatları aracı firmalarda bu fiyatı etkiliyebiliyorlar tabi. 10 € ukash kart 29 TL iken bunu 30Tl veya daha fazla fiyata satabilir.

            Ukash pin kodları İngiltere'den Euro bazlı alınmakta ve alınan pin kodu fiyatı üzerine hizmet bedeli ödenip satılmakta bu hizmet bedeli herhangi bir standart fiyatı yoktur aracı firmaya bağlıdır.


Bu yüzden alışveriş yapmadan önce bir çok firmadaki fiyatlara bakarak ortalama fiyatı buldukdan sonra güvenli ukash kart satın alabilirsiniz. ucuz ukash kart fiyatları için ukashkartaltr.com fiyat sayfasına bakabilirsiniz.


Bizler UkashKartAlTr Orion Ön Ödemeli Kartlar Sistemi olarak satışlarımızda ve bozdurmada fiyatlarımız uluslararası rakamlara paralel tutmakta ve minumum hizmet bedelleri ile kullanıcı yanlısı bir tutum sergilemekteyiz.  Misyonumuz ve vizyonumuz ile en büyük hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

En Çok Satın Alınan Ukash Kart Fiyatlarımız

10 € ukash kart 30tl
20 € ukash kart 60tl
25 € ukash kart 75tl
50 € ukash kart 145tl
100 € ukash kart 275tl
 250 € ukash kart 665tl

Ukash kod satın almak için sağ alt köşeden canlı destek ile bizlerle anında iletişime geçip hızlı bir şekilde ukash pin kodunuzu sms olarak alabilirsiniz. 

UkashKartAlTr.Com

1,5 Yıllık Kaliteli Hizmet Veren Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş Alt Bayisidir. Uygun fiyata güvenilir Ukash Kart satın almak isteyenlerin adresi

Bizi Takip Edin

Mail Adresinizi Giriniz Ukash Hakkında Bilgi ALınız

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

1 yorum:

  1. güncel ukash kart fiyatlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.çoğu firma ukash fiyatlarını güncellemiyor bizde dolandırıldık sanıyor firmanın eksikliğinden dolayı ukash pin kodumuzu pahalıya aldık sanıyoruz. :) ukash kart al tr ile uygun fiyata ukash pin kodu sahip oluyoruz teşekkürler verdiğiniz hizmet dolayı.

    YanıtlaSil

Ukash Kart Bozdurma Ve Satın Alma Platformuna Şikayetlerinizi ve Memnuniyetinizi Bildirmeniz Rica Olunur Orion A.ş Ailesi
Gmail hesabınıza giriş yaparak yorum yapabilirsiniz üye olmadan ukash kart hakkında yorum yapabilmek için anonim seçmeniz gerekmektedir.
www.ukashkartaltr.com
Orion Ön Ödemeli Kartlart Sistemleri A.Ş

Ukash Kart. UkashKartAlTr.Com Tüm Hakları Saklıdır Ukash.
back to top