5 € 20 TL
10 € 34 TL
15 € 50 TL
50 € 165 TL
100 € 315 TL
250 € 775 TL

21 Haz 2013

Ukash Kart ile Nasıl Ödeme Yapılır?

Posted by Türkiye  |  at  Cuma, Haziran 21, 2013 2 comments

Ukash Kart ile Nasıl Ödeme Yapılır?
Ukash Kart
Ukash kart ile online bir şekilde ödeme yapabilmek için bir internet sitesinden bu kartı temin etmek gerekmektedir. Karta sahip olunması ve belirli bir tutarın hesaba yüklenmesinin ardından, seçmiş olduğunuz iletişim yolu ile size bir seferlik kullanılmak üzere bir şifre gönderilecektir. Bu şifre 19 haneden oluşan ve her işleminiz için değişen bir yapıya sahiptir.

Ukash kart logosunun bulunduğu sitelerin satın alma bölümlerine geldiğinizde, size ödeme tercihiniz sorulmaktadır. Burada ukash kart seçeneğini işaretlediğinizde, karşınıza şifre alanı gelecektir. Bu alana daha önceden almış olduğunuz 19 rakamlı şifreyi girmeniz, alışverişinizi tamamlamanız için yeterli olmaktadır.

Böylece ukash kart kullanarak sahip olmak istediğiniz ürün veya hizmet için ödeme gerçekleştirmiş olursunuz. Ukash kart, görüldüğü gibi saniyeler içerisinde işlemlerin tamamlanmasını sağlarken, kredi kartında oldukça fazla bir zamanı bunun için harcamak gerekmektedir.

Ukash kart ile nasıl ödeme yapılır. Çok basit iletişime geçmeniz yeterlidir sağ alt taraftan canlı destek ile bizimle iletişime geçiniz.

Kategoriler: ,
UkashKartAlTr.Com

1,5 Yıllık Kaliteli Hizmet Veren Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş Alt Bayisidir. Uygun fiyata güvenilir Ukash Kart satın almak isteyenlerin adresi

Bizi Takip Edin

Mail Adresinizi Giriniz Ukash Hakkında Bilgi ALınız

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

2 yorum:

  1. bilgilendirmeniz icin tesekkurler

    YanıtlaSil
  2. orion ukash şirketi sizsiniz sanırım hep bu siteden alıyorum ukash satın alma işlemlerimi sizden yapıyorum yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

    YanıtlaSil

Ukash Kart Bozdurma Ve Satın Alma Platformuna Şikayetlerinizi ve Memnuniyetinizi Bildirmeniz Rica Olunur Orion A.ş Ailesi
Gmail hesabınıza giriş yaparak yorum yapabilirsiniz üye olmadan ukash kart hakkında yorum yapabilmek için anonim seçmeniz gerekmektedir.
www.ukashkartaltr.com
Orion Ön Ödemeli Kartlart Sistemleri A.Ş

Ukash Kart. UkashKartAlTr.Com Tüm Hakları Saklıdır Ukash.
back to top