5 € 20 TL
10 € 34 TL
15 € 50 TL
50 € 165 TL
100 € 315 TL
250 € 775 TL

19 Şub 2013

Orion Ön Ödemeli Ukash Kart Sistemleri A.Ş

Posted by Türkiye  |  at  Salı, Şubat 19, 2013 10 comments

Alışverişlerinizde kredi kartı kullanmadan , İnternet üzerinden online alışveriş yapabileceginiz sistem ukash kart artık ORİON Ön Ödemeli Kart Sistemleri, İnt. Hizm. Dan. San ve Tic Ltd.Şti garantisi ile daha hızlı ve güvenilir biçimde hizmet vermekteyiz.
UkashKartAlTr.Com Ekibi olarak müşteri memnuniteyi herzaman şirketimizde ön plandadır. Şirketimiz vergi denetimli olup tüm satışları ve hizmetleri yasal ve faturalı yapmaktadır.Müşterilerimizle aramıza üçüncü bir şahıs kesinlikle sokulmaz.

Sizlere kullanmanız için verdiğimiz 19 haneli pin kodları İngilteredeki ukash kart üreticisi Smart Voucher Ltd. şirketi tarafından bizlere ulaşmakta ve hassas kontrollerden geçip sizlere hizmete sunmaktayız kodların eksik çıkma veya hatalı olma imkanı kesinlikle yoktur.

İletişime en hızlı şekilde geçip biran önce ukash kart sahibi olmak istiyorsanız sağ alttaraftan canlı destekten 7/24 hizmetinizdeyiz sadece ukash kart almak için değil aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermek içinde rahatça soru sorabilirsiniz.Sık Sorulan sorularımızın cevapları sitemizde mevcuttur.Günümüzde ukash kart kullanıcıları her geçen gün artmakta ve bildiğiniz üzere 22.000 web sitesinde ödeme seçeneklerinde ukash kartı rahatlıkla görebilirsiniz. Dünya sosyal medya sisteleri arasında ilk gelen facebook'ta ukash kart ödeme seçeneği mevcuttur.

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi UKASH ödeme seçeneği mevcuttur. Şöyle bir değerlendirme yapabilirsiniz kendinizce facebookta olan bir ödeme seçeneğinin güvenilir olmama gibi bir imkanımı varmıdır sizce ben cevap vereyim sizin yerinize kesinlikle güvensizlik söz konusu değildirOrion Ön Ödemeli Ukash Kart Sistemleri A.Ş olarak bizlerle ukash kartınız elde etmek çok kolay ve güvenilir. 7/24 canlı destek hizmet vermekteyiz kodunuzu sizlere 1-4 dakika arasında ulaştırmaktayız.Ukash kart fiyatlarına gelicek olursanız araştırınız ve sonra uygun fiyatın bize oluğunu görüp geleceksiniz UkashKartAlTr.Com ekibi olarak hızlı , güveniliri , uygun fiyata ukash kart arayanların adresindesiniz. Kredi kartı ile ukash almak için orion ödemi kart sistemleri A.Ş olarak bu ödeme seçeneğini sizlere sunmaktayız.
 

Ukash kart kullanıcıların büyük bir kesimi kredi kartından kurtulmak için kullanmaktadır.Neden diye soracak olursanız faiz derdi yok , kişisel bilgilerinizi verme derdi yok , başkasına hesap verme derdiniz yok ve evinize posta veya mailinize gelen gereksiz şeyler yok ukash kartın önerilmesinin en büyük ana kaynaklarından bazılarını sizlere sundum.

İletişim Bilgilerimiz
Cevizli Mah. Bağdat Cad. Turan İş Merkezi No:460 Kat:7 İSTANBUL
ukash iletişim
 • Cep: 0532 113 65 04
 • Fax: 0 216 549 24 97
 • Tel: 0 216 549 24 97
 • Mail: ukashkartaltr@gmail.com

Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş.
Sitemiz DMCA güvenlik sertifikası sahibidir.

UkashKartAlTr.Com

1,5 Yıllık Kaliteli Hizmet Veren Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş Alt Bayisidir. Uygun fiyata güvenilir Ukash Kart satın almak isteyenlerin adresi

Bizi Takip Edin

Mail Adresinizi Giriniz Ukash Hakkında Bilgi ALınız

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Yazılar

10 yorum:

 1. orion ön ödeme kart sistemleri a.ş daha önceden ukash kart almıştım ilk biraz korkarak aldım her insanda bir çekinme olur sonuçla 500 euroluk ukash kart almıştır. çok hızlı bir şekilde ukash kartımı daha doğrusu pin kodumu bana ulaştırdıkları için bir sıkıntı olmadı güvenilir adres ukashkartaltr.com herkese öneriyorum bu yorumu yazmam içinde kimse bana birşey söylemedi bana karşı davranışlarından dolayı teşekkür borcumu bu şekilde dile getirmek istedim. iyi satışlar.

  YanıtlaSil
 2. orion ön ödemi ukash kart satış şirketinden güvenli şekilde ukash kart alabilirsiniz ukash kart mağduru olmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz :)
  mobil ödeme ile ukash kart sahibi olmak isteyenler için harika bir seçim.

  YanıtlaSil
 3. orion'a güvenim sonsuz hep burdan ukash alıyorum

  YanıtlaSil
 4. bülent berber1 Mart 2013 11:16

  orion şirketinden daha öncede ukash aldım ve çok kısa sürede bana ulaştırdılar teşkkürler.

  YanıtlaSil
 5. Güvenli ve hızlı Teslimat.. Teşekkürler

  YanıtlaSil
 6. tüm alışverişlerimi orion ukash ön ödemeli kartlar sisteminden yapıyorum arkadaş çevremdekilere de öneriyorum bugüne kadar en ufak sorun çıkmadı sadece yoğunluktan dolayı 1 2 dakika kodumu geç aldığım oldu o kadar ukash kart bozumuda yapmaktalar artık güvenilir ukash kart bozumu yapan kaç site kaldıki artık orion ukash ukashkartaltr.com ekibine teşekkürler.

  YanıtlaSil
 7. güvenli kod alışverişi yapmak isteyenler için önerebileceğim bir adres

  YanıtlaSil
 8. orion ön ödemeli kart sistemleri vazgeçilmez adresim teşekkürler

  YanıtlaSil
 9. kaliteli hizmet güvenilir firma arayanların adresi kesinlikle

  YanıtlaSil
 10. Ben hep aliyorum guvenli.cekinmeyin alin.hemen cep e msj geliyo .gece gunduz farketmiyo.

  YanıtlaSil

Ukash Kart Bozdurma Ve Satın Alma Platformuna Şikayetlerinizi ve Memnuniyetinizi Bildirmeniz Rica Olunur Orion A.ş Ailesi
Gmail hesabınıza giriş yaparak yorum yapabilirsiniz üye olmadan ukash kart hakkında yorum yapabilmek için anonim seçmeniz gerekmektedir.
www.ukashkartaltr.com
Orion Ön Ödemeli Kartlart Sistemleri A.Ş

Ukash Kart. UkashKartAlTr.Com Tüm Hakları Saklıdır Ukash.
back to top